Turkbet Big Bass Splash 500 TL bedava dönüş hakkı ile ilk yatırımınıza özel ücretsiz çevrim hakkı edinin, oyunda yüksek çarpanlarla kazanın!

Sitede birinci yatırım işlemini özel sağlanan bedava oyun hakkı ile kullanıcıların çok daha yüksek kazançlar elde etmesi amaçlanmaktadır. Turkbet Big Bass Splash 500 TL bedava dönüş bonusu uygun koşulları taşıyan kişilere verilmektedir. Promosyon aracılığıyla yalnızca belirlenen oyunda çevrim işlemi yapılmaktadır.

Kimler Big Bass Splash Bonusundan Yararlanabilir?

Turkbet Big Bass Splash 500 TL bedava dönüş bonusu yalnızca ilk ilk gerçekleştiren kişilere verilmektedir. Henüz ilk yatırımını gerçekleştirmeyen oyuncular bu promosyon talebini oluşturma hakkına sahip olmaktadır.

Aynı zamanda oyuncuların daha önceden açılan başka bir hesabının olmaması beklenmektedir. Önceden aktif bir hesabı bulunan kullanıcıların bu promosyondan yararlanması mümkün olmamaktadır.

Promosyon başvurusunda bulunacak oyuncuların aynı aileden olmaması beklenmektedir. Aile üyelerinden yalnızca bir tanesini kampanya verilmektedir. Bunun yanında aynı adres üzerinden bağlantı sağlayan kişilerin de sadece bir tanesini promosyon hakkı sağlamaktadır.

Bonus talebi için oyuncuların en az 500 TL yatırım yapması beklenmektedir. Daha düşük yatırım yapan kişilerin bu kampanya başvurusunda bulunması mümkün olmamaktadır. Promosyon %100 tutarında bedava dönüş hakkı olarak verilmektedir.

Kampanya dahilinde kullanıcıların özellikle belirli tarihler arasında yatırım yapması beklenmektedir. Bu tarihlerin sonrasında promosyon içeriği yenilenmektedir. Promosyonun sürdürülmesinin yanında daha sonra kaldırılması mümkün olmaktadır.

Big Bass Splash Bonusu Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Promosyon başvurusunda bulunan oyuncuların dikkat etmesi gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Bu kampanyada katılım koşullarında şu durumlar görülmektedir.;

  • Oyuncuların yatırım sırasında TB500FS kodu ile yatırımını yapması beklenmektedir. Birinci yatırım işleminde hiçbir kod girilmemesi durumunda promosyon alınma hakkı tamamen kaybedilmektedir.
  • Promosyon başvurusu yapılmadan önce Turkbet giriş adresinde sms doğrulamasının yapılması istenmektedir. Telefon numarası doğrulanmayan oyuncuların işlem gerçekleştirmesi mümkün olmamaktadır.
  • Bedava dönüş hakları yatırım yapılan günün bir sonraki gününde hesaba tanımlanmaktadır. Genellikle 24 saat içinde oyuncuların hesabına bonuslar eklenmektedir. Bir sonraki gün saat 15:00’e kadar promosyon hesaplara aktarılmaktadır.

Turkbet Big Bass Splash 500 TL bedava dönüş hakkı sadece Pragmatik Play oyun sağlayıcısının içinde geçerli olmaktadır. Bu oyun sağlayıcıları da belirlenen oyun ile çevrim işlemi yapılmaktadır. Tüm çevrim haklarının burada kullanılması beklenmektedir. Başka oyunlarda kullanım gerçekleştirilmemektedir.

Big Bass Splash Turkbet Bonusu Nasıl Çekilir?

Kampanya çekimi işleminin yapılması için öncelikle kişilerin hesabına 500 TL tutarında bedava dönüş hakları tanınmamaktadır. Daha sonra promosyon 72 saat içinde kullanılmaktadır. Bunun için tüm bedava oyun haklarının kullanılması beklenmektedir.

Oyun hakları kullanılırken alınan Turkbet 500 TL bedava dönüş tutarı bulunmaktadır. Her bir çevrim hakkı 2 TL tutarında verilmektedir. Toplamda kullanıcıları 250 adet bedava dönüş hakkı sağlanmaktadır.

Elde edilen kazançların çekilmesi için ise herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır. Kullanıcıların bedava dönüş hakkı ile kazanç elde etmesi durumunda anaparaya doğrudan eklenmektedir. Herhangi bir kazanç olmaması durumunda ise yalnızca bir bedava dönüş hakkı kaybedilmektedir.

Alınan tüm kazançlar anapara içinde biriktirmek nedir tüm çevrim hakları kullanıldıktan sonra promosyon çekilmektedir. Dileyen oyuncular ise buradan elde ettiği kazançları farklı alanlarda kullanılabilmektedir.

Promosyon çekim sırasında çapraz çekim hakkı bulunmamaktadır. Bu nedenle tüm para yatırma yöntemleri içinden hangi yöntemle yatırım yapıldığını bakılmaktadır. Bu yatırım yöntemi ile çekim süreci tamamlanmaktadır.

Kampanyanın başka bonuslarla birleştirilmesi mümkün olmamaktadır. Bu nedenle süreç içinde yapılan tüm yatırımlar oyun çevrimine dahil edilmektedir. Çekim işlemi sonrasında yapılan yatırımlarla yeniden promosyon alınması sağlanmaktadır. Lakin bu kampanya sadece bir kez verilmektedir.