Turkbet aylık 100 bin euro blackjack ligi ile her ay oyunlara katılım sağlayın, oyunlardan alınan kazançların yanında promosyon avantajlarını yakalayın!

Turkbet giriş adresinde farklı birçok promosyon türüne yer verilmektedir. Bu promosyonların yanında ayrıca turnuvalar görülmektedir. Turnuvalar belirli süre içinde oynanan katılım ile kazançlar sağlamaktadır. Bu kazançların site kullanıcılarının kendi kazançlarıyla bağlantısı olmamaktadır. Bu nedenle Turkbet aylık 100 bin euro blackjack ligi oyuncular tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Turnuvanın Ödül Dağılımı

Turnuvaya katılım gerçekleştiren kullanıcıların elde edildiği sıralamaya göre alınan bonuslar bulunmaktadır. Bu promosyonlar doğrudan nakit olarak verilmektedir. Tüm harcamalar ise euro üzerinden yapılmaktadır. Ay içinde sürekli kullanıcıları para verimi sağlamaktadır.

Turnuvanın ödül dağılımı ise şu şekilde olmaktadır.;

  • Bronz lig içinde bulunan oyunculara en fazla 200 € tutarında bonus verilmektedir. İkinci kişiye ise 100 € ödülü bulunmaktadır.
  • Gümüş lig içinde ise ödül dağılımı artırılmaktadır. Burada birinci olan kullanıcılara 1.000 € tutarında ödül verilmektedir. İkinci olan kişiler ise 500 € almaktadır.
  • Altın tur dahilinde ise birinci kullanıcılara 5.000 € verilmektedir. İkinci ve üçüncü olan oyuncular ise 1.000 € ödül almaktadır.
  • Özel blackjack turnuvası dahilinde ise birinci olan kişiye 10.000 € ödül verilmektedir.

Turkbet aylık 100 bin euro blackjack ligi dahilinde bulunan turnuva türüne göre ödüller artmaktadır. Ayrıca her bir alanda diğer kullanıcılara da ödüller verilmektedir. Örneğin bronz lig içinde bulunan kullanıcılar 250 kişi içinde bulunursa 5 € kadar promosyon almaktadır.

Gümüş lig dahilinde ise en fazla 200 kişiye promosyon verilmektedir. Burada en az verilen kampanya ise 25 Euro tutarında olmaktadır. Altın turnuva dahilinde ise en fazla 50 kişiye bonus verilmektedir. Burada da en düşük 100 Euro promosyon türü bulunmaktadır. Lakin özel turnuvasında sadece birinci kişiye ödül vermektedir.

Turnuvaya Nasıl Katılım Sağlanır?

Turnuvaya katılım sağlama için farklı yatırım limitleri bulunmaktadır. Böylece kişilerin yatırımlarına göre farklı ligler içerisinde bulunması sağlanmaktadır. Turkbet aylık 100 bin euro blackjack ligi içinde lig kazançları değişiklik göstermektedir.

Bronz turnuva en düşük olarak sunulmaktadır. Burada kullanıcıların minimum bahsinin 5 ile 10 € arasında olması istenmektedir. Turnuva alanına katılım gerçekleştirildikten sonra blackjack masalarında bulunulması yeterli olmaktadır. Oyuncuların kazanma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Üstelik gümüş turnuva ise 25 ile 50 € arasında olan masalar için geçerli olmaktadır. Ayrıca altın turnuvaya katılım gerçekleştirme için ise en az 100 € miktarı bulunan masalara katılım gerçekleştirilmektedir. Tabii ki özel turnuvalarda ise tüm Prive Blackjack masaları geçerli olmaktadır. Minimum 1.000 € tutarında bahsin yapılması istenmektedir.

Tüm oyunlara katılım gerçekleştirmeden önce sitenin bonuslar bölümünden promosyon talebi oluşturulmaktadır. Aksi takdirde yapılan oyun katılımları için herhangi bir sayın bulunmamaktadır. Promosyon talebi ardından oyunlarda kişilerin birincilik durumları belirlenmektedir.

Turkbet Blackjack Turnuvası Detayları

Turkbet aylık 100 bin euro blackjack ligi ile katılım gerçekleştirme için belirli kurallar ve detaylar bulunmaktadır. Ancak ödül alınması için herhangi bir turnuvaya ait seçili oyunlardan en az bir tanesine katılım gerçekleştirilmesi istenmektedir. Hiç katılım yapmayan kişilerin turnuvada içinde ödül alması mümkün olmamaktadır.

Liderlik tabloları günlük, aylık ya da haftalık olarak düzenlenmektedir. Elbette tablo başlangıcı ve sonu oyunculara haber verilmektedir. Üstelik tablonun tamamlanması durumunda ise birinci ve ikinci kişiler belirlenerek ödüller dağıtılmaktadır.

Turnuva dahilinde herhangi bir çevrim ya da minimum yatırım şartı bulunmamaktadır. Oyuncular dilediği gibi yatırım yaparak oyunlara katılım gerçekleştirmektedir. Tek şart yalnızca belirlenen masalarda oyunlara katılımın yapılması olmaktadır.