Turkbet 50 TL arkadaşlık bonusu ile arkadaşlarınız yatırım yapıyor, siz kazanıyorsunuz! Hiçbir yatırım yapmadan arkadaşlık bonusu alın!

Turkbet giriş adresinde üyeliği bulunan kullanıcıların yararlandığı promosyon türleri arasında arkadaşlık bonusu bulunmaktadır. Arkadaşlık bonusu kullanıcıların kendi yatırımlarına yönelik verilmemektedir. Bu promosyon davet edilen arkadaşın yatırımı ile sağlanmaktadır. Bu nedenle kullanıcıların arkadaşlarınız ile davet etmesi ve onların yatırım yapmalarını sağlaması yeterli olmaktadır. Turkbet 50 TL arkadaşlık bonusu tüm yatırım yöntemlerine geçerli sağlanmaktadır.

50 TL Arkadaşlık Bonusu Nasıl Talep Edilir?

Arkadaş kampanyası oyuncuların arkadaş davet etmesi üzerine aldığı bir kampanya olmaktadır. Bu kampanya için davet edilen arkadaşın yatırım yapması istenmektedir. Arkadaşın yatırımının en az 100 TL tutarında olması beklenmektedir.

Arkadaşınızın yatırımı sonrasında 24 saat içinde bonus oyuncu hesabına aktarılmaktadır. Lakin arkadaşını davet edilmeden önce mutlaka promosyon talebinin oluşturulması istenmektedir. Promosyon talebi sonrasında arkadaş üyeliği sırasında kod verilmektedir.

Promosyon talebi oluşturulmadan arkadaş daveti yapılırsa Turkbet 50 TL arkadaşlık bonusu alınması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle arkadaşın üyeliği öncesinde mutlaka başvuru yapılarak uygun koşullarda üyelik oluşturması istenmektedir.

Promosyon talebinde ise yatırım sonrası oyuncuların yapması beklenen herhangi bir işlem bulunmamaktadır. Arkadaşın ilk yatırımının ardından otomatik tutar verilmektedir. Kampanya sadece 50 TL tutarında sabit sağlanmaktadır. Daha fazla yatırım olması durumunda dahi yüksek tutar verilmemektedir.

Ancak bu kampanyadan yararlanan oyuncuların kampanya başvurusundan önce yatırım yapması istenmektedir. Herhangi bir tarihte 50 TL tutarında yatırımın olması istenmektedir. Son yapılan yatırım işlemi ise 30 gün içinde olmaktadır. Hiçbir yatırım yapmayan oyuncular arkadaşlarının yatırımlarından bonus alamamaktadır.

Arkadaşlık Bonusu İçin Tavsiye Edilen Arkadaş Özellikleri

Turkbet 50 TL arkadaşlık bonusu için davet edilen kişinin belirli standartları karşılaması istenmektedir. Bu standartlar şu şekilde özetlenmektedir;

  • Üyelik oluşturan kişinin 18 yaşından büyük olması istenmektedir. Ayrıca üyelik formu sırasında girilen bilgilerin tamamının doğru olması istenmektedir.
  • Arkadaşın aynı aile içinden olması mümkün olmamaktadır. Kişilerin kendilerine ödüllerini davet etmesi durumunda bonus verilmemektedir.
  • Üyelik oluşturan arkadaşın sitede daha önce üyeliğinin olmaması gerekmektedir. Lakin farklı platformlarda üyeliğinin olması sorun olmamaktadır.
  • Arkadaşın ilk yatırım işleminin 24 saat içinde yapılması istenmektedir. Bu süreçte yapılmayan yatırım işlemleri promosyon alımını engellemektedir.

Tüm bu koşullara uygun olan arkadaşların yaptığı yatırımlar promosyon için kabul edilmektedir. Böylece kullanıcılara hiçbir yatırım olmadan bonusun verilmesi sağlanmaktadır. Arkadaş bonusunun kullanımı için ise belirli kurallar bulunmaktadır. noktada

Turkbet Arkadaş Bonusunun Özellikleri Neler?

Arkadaş davetiyle verilen kampanyanın kullanımı ve çekimi için bazı sınırlamalar bulunmaktadır. Öncelikle oyuncular bu promosyon aracılığı ile en fazla 5 kez yararlanabilmektedir. Yani 5 farklı kişinin davet edilmesi sağlanmaktadır. Daha fazla kişi davet edilse dahi kampanya verilmemektedir.

Promosyon dahilinde bonus çevrimi bulunmaktadır. Spor alanında 1,90 oranında kuponlar oluşturulmaktadır. Böylece 8 kat çevrim yapılmaktadır. Ayrıca anapara üzerinden de bir kat 1,40 oranında çevrim yapılması istenmektedir.

Kampanya alındıktan sonra yeniden arkadaş daveti yapılması için en az 50 TL yatırımın bulunması istenmektedir. Hiçbir yatırım yapmadan arkadaşların davet edilerek bonus alınması mümkün olmamaktadır.

Aynı IP üzerinden üyelik oluşturulması Turkbet 50 TL arkadaşlık bonusu alınmasını engellemektedir. Bu nedenle farklı adresler üzerinden üyelik oluşturulması istenmektedir. Kişilerin bilgilerinde de oyuncu ile herhangi bir benzerlik bulunmaması beklenmektedir.

Promosyon kullanımı için süre belirlenmektedir. 7 günün içinde çevrimin yapılması istenmektedir. Aynı zamanda promosyon alınan günde yatırım yapılırsa bonus alınması mümkün olmamaktadır.