Buffalo Blitz Slot Oyunu

Buffalo Blitz, kendi oyun sunucunuzun ilerlemeniz hakkında yorum yapması ve tüm önemli bonus oyunlarını başlatmasıyla tamamlanan bu altı çarklı, 4.096 kazanma yolu slotunun aynı heyecanını sunuyor!

Eğer kara tabanlı bir kumarhanenin angajmanından hoşlanıyorsanız, Live Buffalo Blitz, makaralar dönmeye devam ederken, slot oyun sunucunuzla gerçek zamanlı olarak etkileşime girme şansı ile benzersiz bir canlı akışlı slot deneyimi sunar.

Canlı Buffalo Blitz slot oyunu özellikleri

  • 4.096 kazanma yolu video slotu
  • Canlı slot oyun sunucusu tarafından yönetiliyor
  • 100 ücretsiz dönüşe kadar kazanın
  • 300x maksimum ikramiye
  • RTP:% 95,96
  • Slot sağlayıcı: Playtech

Live Buffalo Blitz slotu nasıl oynanır

Live Buffalo Blitz’de oynayabileceğiniz mevcut sembollere göz atarak başlayalım. Tipik düşük değerli oyun kartı tarzı sembollerin yanı sıra, ayı ve geyiği de içeren bir dizi hayvan sembolü vardır. Hepsinin en değerli sembolü, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, heybetli bufalo. Maksimum 300x büyük ikramiyeyi toplamak için aynı ödeme hattında altı bufalo sembolü bulun!

Markalı ‘Ücretsiz Oyunlar’ dağılımı, ücretsiz dönüşler için otomatik tetikleyicinizdir. En az sekiz dönüşü tetiklemek için makaraların herhangi bir yerine üç veya daha fazla yere inin. 100 ücretsiz oyunun kilidini açmak için altı veya daha fazlasını bulun ve bir yanıt sırasında altı tane daha scatter indirerek 100 tane daha tetikleme şansı.

Elmas wild sembolü yalnızca iki, üç, dört, beş ve altı çarklarda görünür ve ücretsiz döndürme turu sırasında kazancınızı ilk bahsinizin 5 katına kadar rastgele çarpabilir.

Canlı Buffalo Blitz slotu oyuncuya dönüş (RTP)

% 95.96’lık bir RTP ile Live Buffalo Blitz, düşük ila orta esneklikte bir slottur. Etkileşimli canlı yayınlanan bir slot oyununu deneyin ve Live Buffalo Blitz’de birlikte heyecanı paylaşın!